Elektrická koloběžka Sunra

Elektrická koloběžka Sunra je malá, skladná, bez problémů ji uložíte do auta nebo ji převezete výtahem. Díky kompaktním rozměrům se vejde i do bytu.

Tato elektrická koloběžka je ideální pro lidi, kteří žijí ve městě a rádi spoléhají na vlastní přepravu. Elektrická koloběžka Sunra má dojezd až 40 km a nosnost až 120 kg. V zadní i přední části koloběžky nechybí kvalitní odpružení, čímž je dána pohodlná jízda.

Skútry spedicí nezasíláme, protože jsou již kompletně složené a připravené k odběru.

Přijďte si je vyzkoušet a zakoupit do naší prodejny. Případně vám je rádi po vzájemné domluvě přivezeme osobně.

INFO O DOSTUPNOSTI

22 900 Kč

Zákazníkovi dodáme kompletní sestavenou elektrickou koloběžku. Rovněž zajišťujeme záruční i pozáruční servis, pravidelné prohlídky a další služby.

Koloběžka je okamžitě připravena k použití.

Vybrat si můžete z několika barevných variant. Nehrozí zde emise a nežádoucí znečištění ovzduší. Elektro koloběžku stačí po každé jízdě nabít a je opět v pohotovosti, kdykoliv potřebujete. Vhodná na výlety, jízdu do práce či do školy i na nákupy. Kvalitní baterie vydrží při správném zacházení 5–6 let. Ve výbavě koloběžky najdete přední košík, přední světlo a informační panel. Součástí balení je samozřejmě i nabíječka. 

Sunra je vybavena uzamykatelným zadním kolem. Také zadní stojan má speciální aretaci, bez jejíhož vyřazení (jednoduchého) ji člověk, který o ní neví, ze stojánku nesundá a neodjede.

 

 

 

Kategorie: Výkonné elektrické skútry
Záruka: 2 roky
Výkon motoru: 450 W
Max. rychlost: 25 km/h
Max. dojezd: až 50 km
Nosnost: 120 kg
Rozměry ŠxVxD: 66 × 105 × 145 cm
Typ baterie: gelová, bezúdržbová
Vyjímatelná baterie: NE - pro účely dobíjení mimo
Spotřeba: 1.2 kWh/100 km
Kapacita baterie: 4 x 12 Ah
Napětí baterie: 48 V
Nabíjení baterie: max. 9 hodin
Zpět do obchodu