Elektrický skútr Zeron, bez ŘP

Novinka
Elektrický skútr Zeron, bez ŘP

Zeron přichází jako nástupce elektrického skútru Volt M3. Moderní design, pohodlnější ovládání a nová, vyjímatelná, lithium-iontová baterie jsou hlavní přednosti tohoto skútru.

Skútry spedicí nezasíláme, protože jsou již kompletně složené a připravené k odběru.

Přijďte si je vyzkoušet a zakoupit do naší prodejny. Případně vám je rádi po vzájemné domluvě přivezeme osobně. 

INFO O DOSTUPNOSTI

37 900 Kč

Pro bezpečný provoz na pozemních komunikacích je elektroskútr osazen jak denním, tak nočním svícením, směrovými světly a brzdovým světlem. Ovládací panel nabízí přehled o aktuální rychlosti, stavu baterie, celkový nájezd kilometrů, aktuální nájezd kilometrů a indikátory případných závad. Pod řídítky je také k dispozici nabíjecí USB port pro drobnou elektroniku, jako je mobilní telefon. Zabezpečení stroje proti krádeži je řešeno možností uzamknutí řídítek. Součástí stroje je také zadní uzamykatelný box, do kterého si můžete dát svůj nákup nebo jiné potřebné věci.

Velkou změnou je nová, lehká, lithium-iontová baterie. Ta se nachází pod sedlem. Lze jí jednoduše odpojit a dobíjet i mimo stroj. Baterie o kapacitě 20 Ah nabízí dojezd až 70 km což Vám bohatě vystačí na vyřízení každodenních potřeb v okolí vašeho domova. Při zastavení stroje máte na výběr z hlavního zadního stojánku anebo rychlého bočního. Pro delší stání a větší stabilitu doporučujeme používat právě zadní stojan.

 

Řidičský průkaz na tento model není vyžadován. 

Kategorie: Bez řidičského průkazu
Záruka: 2 roky
Výkon motoru: 800 W
Max. rychlost: 25 km/h
Max. dojezd: až 70 km
Hmotnost: 59 kg
Nosnost: 120 kg
Maximální stoupavost: až 14°
Rozměry ŠxVxD: 62 cm x 110 cm x 175 cm
Typ baterie: Lithium-iontová
Vyjímatelná baterie: ANO - pro účely dobíjení mimo stroj
Kapacita baterie: 20 Ah
Napětí baterie: 48 V
Nabíjení baterie: max. 8 hodin
Zpět do obchodu